Środki do mycia podłóg

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Profesjonalne środki do mycia podłóg dostępne w naszym sklepie internetowym są w pełni bezpieczne dla użytkownika oraz przeznaczone do różnego rodzaju podłóg. Wybierając koncentrat do codziennego mycia powierzchni marki ENZIM można być pewnym, że znikną nawet najgorsze zabrudzenia. Warto zwrócić uwagę na możliwość zakupu preparatu, jakim jest środek do czyszczenia parkietu i jego nabłyszczania o różnych pojemnościach. Dzięki zastosowaniu tego płynu podłoga drewniana zawsze zachowa idealny blask.

Środki do mycia podłóg drewnianych i nie tylko – jak działają?

Chemia do zastosowań przemysłowych sprawdza się często w firmach gastronomicznych, gdzie liczy się najwyższy poziom czystości. Płyny marki ENZIM mają neutralny zapach oraz doskonale czyszczą wszelkie zabrudzenia takie, jak: tłuszcz i plamy po jedzeniu. Środki do mycia podłóg drewnianych doskonale je konserwują oraz nabłyszczają przez długi czas. Warto wiedzieć, że płyny do mycia podłóg olejowanych mają przyjemny zapach, a skład na bazie wosku ma silne właściwości konserwujące.

Pytania i odpowiedzi

Jakie płyny do mycia podłóg są najlepsze?

Najlepsze dostępne środki do mycia podłóg marki ENZIM to np. produkt o numerze E311 przeznaczony do codziennego utrzymywania czystości na wodoodpornych powierzchniach.

Podłogi wymagające konserwacji – co na nich stosować?

Do powierzchni wymagających konserwacji posiadamy środek do mycia podłóg olejowanych o wysokiej zawartości wosku, który nie tylko doskonale zabezpiecza, ale i czyści podłogę z pozostałości stałych powłok woskowych i lakierów.

Ile kosztują profesjonalne środki do mycia podłóg?

Dobre preparaty marki ENZIM służące do mycia ręcznego i maszynowego to wydatek od 20 do 100 złotych w zależności od konkretnego przeznaczenia płynu oraz jego pojemności. Produkt, jaki jest dostępne w sklepie to także środek do dezynfekcji podłóg, który sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się sterylna czystość.