Dozowniki do dezynfekcji

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wszelkiego rodzaju dozowniki do dezynfekcji dostępne w sprzedaży są wykonane
z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz są odporne na zniszczenia podczas długotrwałego użytkowania. Dozowniki do dezynfekcji rąk, które sprzedajemy, występują w kilku różnych wariantach dopasowanych do potrzeb konsumentów.

Dozowniki do mydła i dezynfekcji – rodzaje

W ofercie naszego sklepu znajdują się dozowniki do dezynfekcji, które uruchamiane są automatycznie lub manualnie. Najpopularniejszy jest bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk na stojaku wyposażony w elektroniczny automat dozujący ilość płynu. Zapewnia to wysoki poziom higieny i minimalizuje ryzyko przenoszenia bakterii. Posiadamy także urządzenia łokciowe oraz na przycisk mechaniczny, które są nieco tańsze od nowoczesnych automatów dozujących płyny dezynfekcyjne.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztują dozowniki do dezynfekcji rąk?

Najprostsze modele manuale to wydatek od 30 do 70 złotych. Jeśli jednak dozownik do dezynfekcji ma umożliwiać też podawanie mydła, należy liczyć się z kosztem zakupu na poziomie około 170 złotych. Najdroższe są automatyczne dozowniki, których ceny zakupu sięgają do poziomu nieco ponad 200 złotych.

Jaki jest najlepszy dozownik do dezynfekcji?

Najlepszy dozownik do dezynfekcji rąk to taki, który zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort użytkowania. W tym przypadku najlepszy będzie model automatyczny na stojaku, w którym nie tylko łatwo można uzupełnić poziom płynu, ale także korzystać z niego bez przypadkowych awarii.

Dlaczego warto używać profesjonalnych dozowników do mydła i dezynfekcji?

Ochrona przed rozprzestrzenianiem się chorób i bakterii to główny aspekt, dla którego warto stosować podajniki do mydła i dezynfekcji. Bezdotykowy dozownik do dezynfekcji rąk to urządzenie, które powinno znajdować się w każdym domu, firmie oraz w miejscach publicznych.

Czy podajniki do płynów dezynfekcyjnych wpływają na neutralizację bakterii na dłoniach?

Bezdotykowe podajniki do dezynfekcji rąk na stojakach mają znaczny wpływ na poziom neutralizacji szkodliwych bakterii z powierzchni dłoni. Przy użyciu odpowiedniego płynu oraz dozownika można pozbyć się praktycznie 99,9% zanieczyszczeń i bakterii zalegających na dłoniach.