OSŁONA TWARZY

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Twarz to wizytówka każdego człowieka, jednak wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy, że jest to część ciała najbardziej narażona na oddziaływanie bakterii i wirusów krążących w otoczeniu. To, czego dotyczy ochrona na twarz to przede wszystkim stosowanie maseczek, przyłbic oraz dystansu społecznego. W czasach, kiedy wirusy bardzo szybko rozprzestrzeniają się drogą kropelkową maska do ochrony twarzy lub przyłbica stanowi doskonały element ochrony przed szkodliwymi czynnikami.

Czym jest ochrona twarzy?

Posiadamy w ofercie różnego rodzaju przyłbice i maski ochronne na twarz. Pamiętaj, że osłona twarzy i nosa jest szczególnie ważna, kiedy przebywasz w dużej grupie osób, jesteś pracownikiem administracji publicznej lub ratownikiem medycznym. Wraz z rosnącą świadomością na temat wirusów, zainteresowanie zakupem produktów typu maska do ochrony twarzy, wzrasta w ekspresowym tempie.

Pytania i odpowiedzi

Jakie maseczki ochronne dostępne są w sprzedaży?

W sprzedaży dostępna jest osłona do twarzy oraz maska do jej ochrony wykonana z trójwarstwowego materiału wraz z filtrami BFE lub FFP2. Przyłbice, które sprzedajemy, wytworzone są z regulowanego zapięcia z tworzywa sztucznego oraz tzw. plexi.

Czy przyłbica daje 100% ochrony przed wirusami i bakteriami?

Regulowana osłona twarzy i nosa zmniejsza w znacznym stopniu ryzyko zakażenia się wirusami, chroni przed bakteriami, grzybami i drobnoustrojami.

Ile kosztuje opakowanie maseczek ochronnych FFP2?

Maska do ochrony twarzy typu FFP2 kosztuje w naszym sklepie 24,60 złotych za 10 sztuk. Warto wiedzieć, że dostępne są też nieco tańsze maski trójwarstwowe chirurgiczne w cenie 2,99 złotych za opakowanie.