Wielu klientów zastanawia się podczas sprzątania swoich domów, czy cały ten proces może przebiegać sprawniej przy pomocy lepszych płynów czyszczących. Polska marka Enzim produkuje chemię profesjonalną, w której skład wchodzą różnego rodzaju mydła, preparaty do dezynfekcji, żele antybakteryjne oraz koncentraty czyszczące.

 

Enzim – gdzie wykorzystać te produkty chemiczne?

 

Warto zwrócić uwagę na możliwości, jakie dają wyroby marki Enzim. Chemia tego producenta wyróżnia się bardzo dobrym składem, który jest kompletnie przebadany, dzięki czemu można mieć pewność, że żaden preparat nie spowoduje uczulenia skórnego lub innych negatywnych skutków użytkowania. Produkty Enzim sprawdzają się w zastosowaniach domowych oraz w przedsiębiorstwach np. gastronomicznych. Wyroby firmy Enzim to gwarancja skuteczności oraz bezpiecznego działania podczas czyszczenia, dezynfekcji oraz odświeżania pomieszczeń.

 

 

Pytania i odpowiedzi

 

Jakie produkty sygnowane są marką Enzim?

 

Logo marki Enzim znajduje się na wielu produktach sprzedawanych w sklepie internetowym, do których zalicza się przede wszystkim: żele antybakteryjne, płyny dezynfekujące, mydła oraz koncentraty do czyszczenia znacznych zabrudzeń w kuchni.

 

Ile kosztują preparaty Enzim?

 

Cena zakupu preparatów marki Enzim jest zależna głównie od pojemności oraz przeznaczenia danego produktu. Na ogół dostępne mydła, żele oraz płyny kosztują tyle samo, co wszystkie produkty ogólnodostępne w drogeriach i supermarketach. Najmniejsze skoncentrowane płyny z dozownikiem to koszt rzędu 10-30 złotych za opakowanie.

 

Dla kogo przeznaczone są wyroby Enzim?

 

Produkty Enzim są przeznaczone dla wszystkich osób, które cenią sobie łatwość utrzymania higieny oraz bezpieczeństwo zarówno w domu, jak i we własnej firmie. Szczególnie firmy działające w branży gastronomicznej powinny zaopatrzyć się w komplet kosmetyków od tej firmy.

Chemia profesjonalna ENZIM

E 115   Żel antybakteryjny ENZIM do mycia rąk bez użycia wody  5 L E 115 Żel antybakteryjny ENZIM do mycia rąk bez użycia wody 5 L
Producent: ENZIM
Cena: 144,80 zł (netto: 117,72 zł )
szt.
zobacz więcej
E 301 Koncentrat do codziennego mycia podłóg ENZIM  1L E 301 Koncentrat do codziennego mycia podłóg ENZIM 1L
Producent: ENZIM
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
szt.
zobacz więcej
E 305 Koncentrat do codziennego mycia podłóg  ENZIM  5L E 305 Koncentrat do codziennego mycia podłóg ENZIM 5L
Producent: ENZIM
Cena: 43,99 zł (netto: 35,76 zł )
szt.
zobacz więcej
E 411 Koncentrat do codziennego mycia sanitariatów ENZIM 1L E 411 Koncentrat do codziennego mycia sanitariatów ENZIM 1L
Producent: ENZIM
Cena: 18,69 zł (netto: 15,20 zł )
szt.
zobacz więcej
E 415 Koncentrat do codziennego mycia sanitariatów ENZIM 5L E 415 Koncentrat do codziennego mycia sanitariatów ENZIM 5L
Producent: ENZIM
Cena: 69,45 zł (netto: 56,46 zł )
szt.
zobacz więcej

 

 

 

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl