Dezynfekcja powierzchni

CLINEX DEZOFAST PREPARAT DEYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 1 L CLINEX DEZOFAST PREPARAT DEYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 1 L
Producent: CLINEX
Cena: 13,69 zł 15,45 zł (netto: 12,68 zł 14,31 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CLINEX DEZOFAST PREPARAT DEYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 5 L CLINEX DEZOFAST PREPARAT DEYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 5 L
Cena: 63,18 zł (netto: 58,50 zł )
szt.
zobacz więcej
PRESEPTOL QV ŚRODEK DO SZYBKIEJ DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 750 ML PRESEPTOL QV ŚRODEK DO SZYBKIEJ DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 750 ML
Producent: LAKMA
Cena: 20,02 zł (netto: 18,54 zł )
zobacz więcej
SWISH FOOD SERVICE PREPARAT MYJĄCO-DEZYNFEKUJĄCY 1 L SWISH FOOD SERVICE PREPARAT MYJĄCO-DEZYNFEKUJĄCY 1 L
Producent: SWISH
Cena: 13,69 zł (netto: 11,13 zł )
szt.
zobacz więcej

Wirusy i bakterie rozprzestrzeniają się bardzo szybko i są szczególnie niebezpieczne w miejscach publicznego użytku. By zapobiegać występowaniu groźnych chorób zakaźnych, warto zainwestować w dobre środki do dezynfekcji powierzchni. Takie preparaty wykorzystywane są nie tylko jako preparaty czyszczące, ale także ułatwiające mycie i dezynfekcję powierzchni płaskich. Zastosowanie naszych produktów w domach, w firmach i publicznych toaletach jest doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym walkę z niebezpiecznymi bakteriami czy wirusami.

 

Dezynfekcja powierzchni – chusteczki, a może coś innego?

 

Preparat do dezynfekcji powierzchni to produkt wysoce wydajny, który wykazuje właściwości bakteriobójcze i chroni przed groźnymi wirusami. Sprzedajemy wyłącznie profesjonalne środki, dzięki którym czyszczenie powierzchni jest proste i przyjemne. Zapewniamy, że z wykorzystaniem naszych produktów dezynfekcja powierzchni stanie się czystą przyjemnością, a wszelkie bakterie i wirusy zostaną usunięte bezpowrotnie.

 

 

Pytania i odpowiedzi

 

Gdzie można stosować środki do dezynfekcji powierzchni?

Wszystkie środki do dezynfekcji powierzchni, jakie sprzedajemy mogą być z powodzeniem stosowane w placówkach medycznych, restauracjach, instytucjach publicznych oraz w prywatnych domach.

 

Mycie i dezynfekcja powierzchni – czy jest ważne?

Proces, jakim jest mycie i dezynfekcja powierzchni, powinien być przeprowadzany z użyciem profesjonalnych preparatów antybakteryjnych, które usuwają 99,9% bakterii i drobnoustrojów. Zapewniamy, że wszelkie produkty w ofercie są w pełni bezpieczne i posiadają odpowiednie certyfikaty.

 

Ile kosztują produkty dezynfekujące?

Spray do dezynfekcji powierzchni dostępny w naszym sklepie to wydatek od około 13 do 23 złotych za opakowanie o pojemności 1 litra. Większe uzupełnienia kosztują nieco więcej ze względu na dużą pojemność.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl