E 115   Żel antybakteryjny ENZIM do mycia rąk bez użycia wody  5 L (1) E 115 Żel antybakteryjny ENZIM do mycia rąk bez użycia wody 5 L (1)
Producent: ENZIM
Cena: 144,80 zł (netto: 117,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Clinex DEZOSept żel do dezynfekcji rąk 500ml Clinex DEZOSept żel do dezynfekcji rąk 500ml
Producent: CLINEX
Cena: 12,40 zł (netto: 11,48 zł )
szt.
zobacz więcej
Clinex DEZOSept żel do dezynfekcji rąk 5L Clinex DEZOSept żel do dezynfekcji rąk 5L
Producent: CLINEX
Cena: 78,95 zł (netto: 73,10 zł )
szt.
zobacz więcej
SEPT NF Preparat do higienicznej dezynfekcji rąk 500ml SEPT NF Preparat do higienicznej dezynfekcji rąk 500ml
Producent: CARGO
Cena: 19,80 zł (netto: 16,10 zł )
szt.
zobacz więcej

O tym, że dezynfekcja rąk jest bardzo ważna, wie już praktycznie każdy. Nie zawsze jednak w poszczególnych miejscach stosowane są produkty wysokiej jakości o bezpiecznym składzie i gwarancji działania. Nasze środki do dezynfekcji rąk występują w formie wydajnego żelu do mycia. Warto wiedzieć, że produkt tego typu jest całkowicie bezpieczny dla organizmu człowieka i nie wywołuje reakcji alergicznych. Żel antybakteryjny dostępny w naszym sklepie ma działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze.

 

Dezynfekcja rąk – bezdotykowa czy nie?

 

Decydując się na zakup naszych preparatów do dezynfekcji rąk, można bez problemu wykorzystać je jako uzupełnienie do dozowników automatycznych. Doskonały poziom chłonności, różnorodność zastosowań oraz wysokie stężenie alkoholu i NANOcząsteczek to główne cechy wyróżniające nasze środki bakteriobójcze. Produkty, które sprzedajemy, znacznie ułatwiają proces, jakim jest dezynfekcja rąk. Dozownik natomiast jest dodatkowym elementem, który wpłynie na poziom bezpieczeństwa i higieny.

 

 

Pytania i odpowiedzi

 

Ile kosztuje żel do dezynfekcji rąk?

Żel antybakteryjny dostępny w naszym sklepie to wydatek od 8 do 144 złotych w zależności od wybranej pojemności preparatu.

 

Jak powinna wyglądać poprawna dezynfekcja rąk?

Prawidłowo wykonana dezynfekcja rąk z użyciem środków antybakteryjnych powinna odbywać się bez użycia wody. Preparat w formie żelu doskonale się wchłania i wpływa na przyjemnie miękką skórę dłoni. Dezynfekcja rąk bezdotykowa to doskonałe rozwiązanie, dlatego nasze preparaty można stosować także jako uzupełnienia do dozowników.

 

Jak działają preparaty umożliwiające dezynfekcję rąk?

Środki do dezynfekcji rąk mają działanie bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze oraz są całkowicie bezpieczne dla organizmu człowieka.

 

Czy produkty do dezynfekcji dłoni mają jakiś zapach?

Żel do dezynfekcji rąk dostępny w sprzedaży ma delikatny zapach, np. kokosowy oraz nie pozostawia uczucia lepkości na dłoniach.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl