Dezownik do ręczników cenytralnie dozowanych TORK REFLEX 473190 Dezownik do ręczników cenytralnie dozowanych TORK REFLEX 473190
Producent: TORK
Cena: 169,00 zł (netto: 137,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik do ręczników w roli COSMOS AUTOCUT czarny Dozownik do ręczników w roli COSMOS AUTOCUT czarny
Producent: JM-Metzger
Cena: 397,02 zł (netto: 322,78 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik do ręczników w roli SENSOR COSMOS autocut biały Dozownik do ręczników w roli SENSOR COSMOS autocut biały
Producent: JM-Metzger
Cena: 575,58 zł (netto: 467,95 zł )
szt.
zobacz więcej
Dozownik do ręczników w roli SENSOR COSMOS autocut czarny Dozownik do ręczników w roli SENSOR COSMOS autocut czarny
Producent: JM-Metzger
Cena: 575,58 zł (netto: 467,95 zł )
szt.
zobacz więcej

 

Dozowniki na ręczniki papierowe występują w różnej stylistyce, która dopasowuje się do pozostałych elementów aranżacji pomieszczenia. Miejsca, gdzie warto stosować tego typu podajniki to głównie toalety publiczne, lokale gastronomiczne, a także domowe kuchnie.
W naszej ofercie znajdują się modele dozowników do ręczników papierowych ZZ i w rolce. Dostępne w sprzedaży są także urządzenia automatyczne i dozowniki do ręcznika papierowego manualne.

 

Dozownik do ręcznika papierowego - jak działa?

 

Zarówno środki czyszczące, jak i materiały do wycierania rąk mogą być podawane przez dozowniki. Ręczników papierowych nigdy nie powinno zabraknąć w miejscu pracy, w domu lub w publicznej toalecie, dlatego posiadanie profesjonalnego podajnika może okazać się niezwykle wygodne. Działanie dozowników na ręczniki papierowe w rolce jest proste. Wystarczy tylko umieścić dedykowany wkład wewnątrz urządzenia i korzystać z niego aż do skończenia się ręcznika. Wykorzystywanie urządzeń tego typu zwiększa poziom higieny oraz przyczynia się do zminimalizowania ryzyka przeniesienia bakterii na powierzchni dłoni.

 

 

Pytania i odpowiedzi

 

Jakie rodzaje dozowników dostępne są w sprzedaży?

Posiadamy w ofercie dozowniki automatyczne i manualne przeznaczone do różnych typów ręczników. Zarówno papier w rolce, jak i ten w zwojach będzie idealnie nadawać się do poszczególnych modeli dozownika do ręczników papierowych dostępnych w sprzedaży.

 

Co można zyskać, kupując dozownik do ręczników papierowych?

Istnieje wiele pozytywnych skutków, które przynosi kupno wysokiej jakości dozownika do ręczników papierowych. Wygoda użytkowania, lepszy poziom higieny , oszczędność oraz niezawodność, to tylko niektóre cechy, jakie wyróżniają dozowniki do ręczników papierowych.

 

Ile kosztują dozowniki na ręczniki papierowe?

Dozowniki do ręczników papierowych dostępne w naszym sklepie występują w cenie od 169 złotych za podstawowy model manualny. Nieco drodze urządzenia, które automatycznie podają arkusze papieru, są droższe i mogą kosztować nawet ponad 500 złotych.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl