Zapachy do pomieszczeń

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu, którego nie możesz zwalczyć od dłuższego czasu? Rozwiązaniem są profesjonalne zapachy do pomieszczeń marki ENZIM. Perfumy, którymi są olejki zapachowe do pomieszczeń, można stosować w dyfuzorach oraz odświeżaczach powietrza. Efektywnie odświeżające preparaty wyróżniają się długotrwałym utrzymywaniem świeżości, a także unikalną formułą, która neutralizuje wszelki swąd po papierosach czy wilgoci.

Gdzie można stosować zapachy do pomieszczeń?

Warto zauważyć, że zapachy do pomieszczeń biurowych to nie jedyne płyny w spryskiwaczach, jakie dostępne są w naszej ofercie. Wyroby marki ENZIM doskonale sprawdzają się też w toaletach, hotelach oraz w windach. Oznacza to, że odświeżać powietrza może być stosowany wszędzie tam, gdzie liczy się świeże i pachnące powietrze. Ekskluzywne zapachy do pomieszczeń bardzo często stosowane są w salonach mody i kosmetycznych, jako perfumy przyciągające uwagę klientów.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje dobry odświeżacz powietrza?

Zapachy do pomieszczeń marki ENZIM to wydatek rzędu 33 złotych za butelkę o różnych zapachach. Każdy płyn ma podobne właściwości odświeżające oraz neutralizujące nieprzyjemne zapachy.

Jakie zapachy neutralizują zapachy do pomieszczeń?

Preparaty neutralizują wszelkie uciążliwe zapachy np. dym papierosowy, wilgoć, swąd z toalety oraz wszelkie inne mocne zapachy pochodzące np. z kuchni.

Dla kogo przeznaczone są preparaty odświeżające powietrze?

Zapachy do dużych pomieszczeń przeznaczone są do użytku zarówno przez osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Płyny tego typu nadają się do użytku w mieszkaniach, domach, lokalach gastronomicznych, hotelach oraz publicznych toaletach.