Ręczniki papierowe w roli

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

ęczniki papierowe  w roli  dostępne w naszym sklepie wykonane są  z dobrej jakości makulatury lub 100% celulozy. Polecamy reczniki  marki VIPpaper , które są niepylące , białe, miękkie a ich rola jest rozwijana od środka , dzięki czemu mogą być używane w różnego rodzaju dozownikach takich firm jak np.: Tork czy Katrin. Posiadamy również ręczniki innych firm równie dobre.

Ręczniki makulaturowe występują w naszym sklepie jako zielone. Makulatura nie jest tak chłonna jak celuloza  jednak sprawdza się w szkołach i w gastronomi.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jaki wybrać ręcznik do użytku domowego?

Do użytku domowego polecamy ręcznik z kodem 2505 – VIPpaper. To ręcznik w 100% z celulozy, miękki, niepylący o idealnej długości 90mb , która doskonale wpasuje się w każde pomieszczenie kuchenne, na każdy stojak czy wieszak nadblatowy.

Ile kosztuje ręcznik na roli ?

Cena ręcznika na roli zależy od długości. Najkrótszy ręcznik ma 9mb i kosztuje 1,45zł /szt. Najdłuższy ręcznik to 300mb i kosztuje :17zł/szt.

Czy każdy ręcznik pasuje do każdego dozownika?

Niestety nie.  Dozowniki do ręczników na roli mają różne parametry. Do dozowników, które znajdziecie Państwo na naszej stronie posiadamy ręczniki w  naszej ofercie. Znajdziecie też u nas zamienniki do dozowników: Tork, Katrin  czy Merida.