Dozowniki do mydła

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Pielęgnacja dłoni oraz utrzymanie czystości jest bardzo ważne, szczególnie w publicznych toaletach i restauracjach. By zminimalizować ryzyko przenoszenia bakterii na dłoniach, warto stosować profesjonalne dozowniki do mydła. Produkty, które sprzedajemy, występują w kilku różnych konfiguracjach. Zależnie od typu stosowanego mydła w ofercie posiadamy dozowniki do mydła bezdotykowe na spienioną substancję lub taką w płynie. Niektóre z proponowanych dozowników do mydła i szamponu są wielofunkcyjne, gdyż pozwalają także na dozowanie płynów dezynfekujących.

Dozowniki do mydła – jakie mają zastosowanie?

Wszystkie wyroby, które sprzedajemy, mają zastosowanie w domach, hotelach, lokalach gastronomicznych i miejscach użytku publicznego. Czym powinien wyróżniać się dobry dozownik do mydła? Elegancki styl to nie wszystko. Liczy się także sposób działania, który powinien być niezawodny. W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego rodzaju dozowniki do mydła hotelowe, retro oraz klasyczne. Nawet w prywatnej łazience warto mieć automatyczny dozownik do mydła, który wpłynie na komfort pobierania płynu oraz czystość okolic zlewu.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztują dozowniki do mydła?

Koszt zakupu dozownika do mydła w naszym sklepie to wydatek rzędu od 20 do nawet 150 złotych. Nie jest to jednak wygórowana cena, biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania oraz wygodę, jaką zapewniają sprzedawane przez nas dozowniki.

Jakie rodzaje dozowników dostępne są w sprzedaży?

W sprzedaży posiadamy różnego rodzaju dozowniki do mydła bezdotykowe, automatyczne i manualne. Niezależnie od wybranego modelu można liczyć na wysoką jakość wykonania oraz odpowiednią ilość dozowania płynu niezależnie od sytuacji.

Gdzie można stosować uniwersalne dozowniki automatyczne?

Dozownik do mydła, szamponu, a także płynu dezynfekującego można stosować praktycznie wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Zarówno w pomieszczeniach biurowych, domach, jak i toaletach publicznych dozowniki do mydła bezdotykowe sprawdzą się doskonale.