MYDŁA

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest dbanie o czyste dłonie. MYDŁA od starożytności znane są ze swoich właściwości myjących i piorących. Dzisiaj mamy wiele rodzajów mydeł : w pianie, w płynie, w kostce, z olejkami eterycznym, ze składnikami nawilżającymi, hipoalergiczne, antybakteryjne, z kompleksami pielęgnacyjnymi . Wiele firm produkuje mydła w różnych pojemnościach począwszy od mydełek w kostce, mydeł z dozownikiem, mydeł wkładów do dozowników , a skończywszy na baniach 5 litrowych.

Jak działa mydło?

Mydło doskonale usuwa zabrudzenia z naszych dłoni, wszelkie zarazki i wirusy. Nie tylko myje ale również pielęgnuje dłonie. Nawilża je pozostawiając przyjemny zapach.

Pytania i odpowiedzi

Jakie mydło wybrać?

Wiele zależy od tego jaką skórę mamy. Dla osób wrażliwych polecamy mydło hipoalergiczne , mydło naturalne. Dla wysuszonej skóry rąk mydełko z właściwościami odżywczymi i nawilżającymi.

Ile kosztuje dobre mydło?

W zależności od pojemności dobre mydło kosztuje w naszym sklepie od 5zł z dozownikiem do nawet 40zł za bańkę 5L.

Mydło zwykłe czy antybakteryjne?

Każde mydło usuwa brud, zarazki i bakterie. Jednak aby zniwelować ryzyko polecamy  mydła antybakteryjne, które dają 100% gwarancję czystych dłoni bez konieczności szorowania.