RĘCZNIKI PAPIEROWE

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę RĘCZNIKÓW PAPIEROWYCH, które są najbardziej higieniczną formą osuszania rąk.

Spośród ręczników papierowych wyróżnia się:

– ręczniki kuchenne  zastępujące ścierki, charakteryzujące się miękkością i chłonnością. Są to ręczniki w roli najczęściej bielone ze wzorem. Ręczniki te są relatywnie grube , często wielowarstwowe. Użytkowane w miejscach publicznych jak również w domach.

– ręczniki toaletowe typu ZZ i V służące najczęściej do osuszania rąk obiektach publicznych. Wykonane często z  makulatury ale również z celulozy , sprzedawane w kartonach po ok 20 paczek. Używane są w dozownikach do ręczników ZZ.

Pytania i odpowiedzi

Jaki ręcznik papierowy wybrać do domu?

Do użytku domowego proponujemy Państwu ręczniki w roli . Dysponujemy marką VIPpaper –są to ręczniki wykonane w 100% z celulozy, miękkie, niepylące, najczęściej dwuwarstwowe. Pasują na każdy wieszak czy stojak nablatowy jak również do dozowników. Ręczniki są perforowane –listkowane co oznacza większą wydajność i oszczędność.

Jak duże są ręczniki w Państwa sklepie?

Ręcznik w roli najkrótszy kuchenny to 9mb , najdłuższy to 300mb. Jeśli chodzi o ręczniki składane to  głownie występują w kartonach po 20 paczek , a w każdej paczce po 150-200sztuk jednorazowego ręcznika.

Jakie są ceny ręczników papierowych?

Najtańszy ręcznik w roli to koszt 2,90 zł, najdroższy ok.19zł.

Jeśli chodzi o ręczniki składane  to cena za karton kształtuje się od 42zł do nawet 200zł.