Podajniki papieru toaletowego

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Modele podajników do papieru toaletowego, które posiadamy w ofercie, wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych zapewniających bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Automatyczne podajniki papieru toaletowego są nieco droższe od tych tradycyjnych, jednak warto zainwestować w tego typu urządzenie. Dozownik na papier toaletowy JUMBO jest wysoce odporny na zarysowania i pęknięcia, a maksymalna średnica rolki wynosi 23 centymetry. Model JOFEL, jako podajnik na papier toaletowy posiada charakterystyczne okienko, dzięki któremu można kontrolować stan papieru. Dodatkowo model ten jest wyposażony w zamykany zamek metalowy, a więc urządzenie nadaje się także do użytku w miejscach publicznych, jak np. toalety.

Podajniki do papieru toaletowego – jak są wykonane?

Nowoczesne podajniki na papier toaletowy są wykonane z wytrzymałego tworzywa ABS, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo zastosowane mechanizmy rozwijające papier są wykonane z wysokiej jakości komponentów, które rzadko ulegają awarii. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości wykonania, można śmiało powiedzieć, że podajniki na papier toaletowy są warte zakupu.

Pytania i odpowiedzi

Gdzie zamontować podajnik na papier toaletowy?

Dozownik na papier toaletowy można zamontować zarówno w domu, w firmie, jak i w miejscach użytku publicznego. Warto wiedzieć, że dozowniki dostępne w sprzedaży mają możliwość zamknięcia na kluczyk, co zapobiega ewentualnym kradzieżom papieru.

Ile kosztuje dozownik do papieru toaletowego?

Kupno dozownika papieru toaletowego to wydatek kilkudziesięciu złotych. Trzeba jednak pamiętać, że jest to produkt wysokiej jakości, którego można używać bez awarii przez długi czas.

W jakich kolorach dostępne są podajniki papieru toaletowego?

Modele dozowników do papieru toaletowego dostępne w sprzedaży występują wyłącznie w kolorze białym lub kremowym.