ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Każdy wie, że dezynfekcja w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. Należy jednak przeprowadzać ten proces odpowiedzialnie i z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów dezynfekujących. Niszczenie mikroorganizmów i bakterii, które są powodem rozprzestrzeniania się wielu chorób zakaźnych to tylko jeden z aspektów, na jaki wpływają żele, płyny i wszelkiego rodzaju środki do dezynfekcji skóry. Trzeba jednak wiedzieć, że ekologiczne środki do dezynfekcji przeznaczone są nie tylko do użytku na skórę, ale także na blaty i wszelkiego rodzaju elementy wyposażenia wnętrza domu i biura.

Uniwersalne środki do dezynfekcji pomieszczeń – jak działają?

Preparaty do dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych są całkowicie bezpieczne, jednak należy stosować je zgodnie z zaleceniami znajdującymi się na opakowaniu. W naszym sklepie można znaleźć różnego rodzaju środki do dezynfekcji dla firm i osób prywatnych zawierające NANOcząsteczki i odpowiednio wysokie stężenie alkoholu. Niewielki żel neutralizujący działanie bakterii, który sprzedajemy, sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy zajdzie nagła potrzeba dezynfekcji bez użycia wody np. w samochodzie lub  w środkach komunikacji miejskiej.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje dobry żel antybakteryjny?

Dobrej klasy żel do dezynfekcji dostępny w naszym sklepie to wydatek 8,65 złotych dla kompaktowego wyrobu o pojemności 100 ml. Preparaty o większych pojemnościach kosztują analogicznie 24,20 oraz 144,80 złotych.

Gdzie można stosować środki do dezynfekcji dłoni i pomieszczeń?

Środki do dezynfekcji pomieszczeń mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie liczy się wysoki poziom higieny. W lokalach mieszkalnych, usługowych, miejscach użytku publicznego, a także w restauracjach i szpitalach preparaty dezynfekcyjne sprawdzą się jako podstawowy element ochrony przed szkodliwymi czynnikami zakaźnymi.

Gdzie rejestrowane są środki do dezynfekcji pomieszczeń?

Produkty do dezynfekcji dłoni, powierzchni i pomieszczeń, które oferujemy, są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dzięki temu można mieć pewność, że są całkowicie bezpieczne i niwelują działanie 99,9% bakterii.