Dozowniki do pasty do rąk

Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Oferta naszego sklepu internetowego zawiera dozownik do pasty do rąk, który wykonany jest w całości z tworzywa sztucznego. Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienie dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych zajmujących się mechaniką pojazdów, budownictwem lub inną działalnością. Nie oznacza to jednak, że nie można kupić podajnika do użytku domowego. Kupując dozownik na pastę do rąk, warto też zaopatrzyć się w dobrej jakości czyściwo trocinowe, które pozwoli wyczyścić nawet najgorsze zabrudzenia dłoni.

Dozownik do pasty do mycia rąk – jak działa?

Przed zakupem warto zorientować się, jak działa nasz dozownik. Pasta do rąk, która znajduje się w pojemniku na środek czyszczący, jest dozowana przez specjalną dyszę w wyniku naciśnięcia przycisku na obudowie urządzenia. Działanie dozownika pasty do rąk jest proste i pozwala na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny oraz nie brudzi elementów otoczenia znajdujących się wokół. Ten typ dozownika występuje w naszym sklepie w wersji 2,5-litrowej o wadze niespełna kilograma.

Pytania i odpowiedzi

Jaką pastą trzeba uzupełniać dozownik?

Dozownik do pasty do rąk należy uzupełniać wyłącznie dedykowanymi preparatami. Wysokiej klasy pasta trocinowa do rąk sprawdzi się idealnie i nie będzie zanieczyszczać dyszy wyprowadzającej pastę na zewnątrz podczas użytkowania.

Ile kosztuje dozownik na pastę do rąk?

Kupno dozownika do pasty do rąk w naszym sklepie to wydatek rzędu niecałych 155 złotych. W tej cenie klient otrzymuje urządzenie dozujące pastę trocinową oraz uchwyt na ścianę z instrukcją montażu.

W jakich miejscach sprawdzają się dozowniki na pastę do rąk?

Dozowniki na pastę do rąk przeznaczone są do użytku w serwisach pojazdów, stacjach roboczych oraz gospodarstwach domowych. Wszędzie tam, gdzie ręce narażone są na znaczne zabrudzenia, warto zamontować dobrej klasy dozownik do pasty do mycia rąk.