Dezynfekcja powierzchni

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wirusy i bakterie rozprzestrzeniają się bardzo szybko i są szczególnie niebezpieczne w miejscach publicznego użytku. By zapobiegać występowaniu groźnych chorób zakaźnych, warto zainwestować w dobre środki do dezynfekcji powierzchni. Takie preparaty wykorzystywane są nie tylko jako preparaty czyszczące, ale także ułatwiające mycie i dezynfekcję powierzchni płaskich. Zastosowanie naszych produktów w domach, w firmach i publicznych toaletach jest doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym walkę z niebezpiecznymi bakteriami czy wirusami.

Dezynfekcja powierzchni – chusteczki, a może coś innego?

Preparat do dezynfekcji powierzchni to produkt wysoce wydajny, który wykazuje właściwości bakteriobójcze i chroni przed groźnymi wirusami. Sprzedajemy wyłącznie profesjonalne środki, dzięki którym czyszczenie powierzchni jest proste i przyjemne. Zapewniamy, że z wykorzystaniem naszych produktów dezynfekcja powierzchni stanie się czystą przyjemnością, a wszelkie bakterie i wirusy zostaną usunięte bezpowrotnie.

Pytania i odpowiedzi

Gdzie można stosować środki do dezynfekcji powierzchni?

Wszystkie środki do dezynfekcji powierzchni, jakie sprzedajemy mogą być z powodzeniem stosowane w placówkach medycznych, restauracjach, instytucjach publicznych oraz w prywatnych domach.

Mycie i dezynfekcja powierzchni – czy jest ważne?

Proces, jakim jest mycie i dezynfekcja powierzchni, powinien być przeprowadzany z użyciem profesjonalnych preparatów antybakteryjnych, które usuwają 99,9% bakterii i drobnoustrojów. Zapewniamy, że wszelkie produkty w ofercie są w pełni bezpieczne i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Ile kosztują produkty dezynfekujące?

Spray do dezynfekcji powierzchni dostępny w naszym sklepie to wydatek od około 13 do 23 złotych za opakowanie o pojemności 1 litra. Większe uzupełnienia kosztują nieco więcej ze względu na dużą pojemność.