PODŁOGI , POWIERZCHNIE ZMYWALNE

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 45 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–24 z 45 wyników

Środki do mycia i pielęgnacji podłóg to płyny do podłóg i pasty do podłóg. Ważna jest nie tylko czystość ale również właściwa pielęgnacja podłóg. Płytki ceramiczne, panele , terakota, linoleum, drewno, kamień- w większości z tych tworzyw zrobione jest podłoże.

Chcesz umyć, nabłyszczyć, wypolerować czy odświeżyć podłogę ?

Płyny uniwersalne, emulsje, płyny do paneli i drewna oraz zabezpieczenie posadzek-każdy preparat ma swoje zastosowanie. Do podłóg bardziej wymagających typu panele, drewno dobrze użyć środka do tego przeznaczonego , który nie tylko umyje ale i nawilży podłogę i pozostawi doskonały połysk.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jeśli płyn jest uniwersalny to znaczy , że można go stosować również do paneli i drewna?

Można. Jednak płyn uniwersalny nie sprawdzi się tak dobrze przy panelach jak środek konkretnie do tego przeznaczony. Środki do paneli posiadają  specjalne olejki do drewna, które doskonale je nawilżają.

Czy wystarczy sam płyn do drewna czy potrzebna jest jeszcze pasta?

Wszystko zależy od stanu paneli, drewna. Jeśli są nowe wystarczy sam płyn, natomiast jeśli są już w długim użytkowaniu należałoby nałożyć pastę, aby dodatkowo je nawilżyć i wypolerować.

Jakie marki płynów macie państwo w swojej ofercie?

W naszym sklepie znajdziecie Państwo płyny takich producentów jak : CLINEX, ENZIM, LAKMA (SIDOLUX), GOLD DROP ( FLOOR), AJAX.