Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

 

Na rynku dostępnych jest wiele modeli dozowników z pompką, które służą do podawania płynów dezynfekujących i myjących dłonie. Warto jednak zwrócić uwagę na to, co dzieje się z dłońmi po ich umyciu. Korzystanie z automatycznych suszarek nie jest zalecane, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem są dozowniki ręczników ZZ dostępne w naszej ofercie, umożliwiające bezpieczne i szybkie wytarcie dłoni po umyciu.

 

Do jakich typów ręczników nadają się dozowniki?

 

Sprzedajemy dozowniki ZZ, które nadają się do podawania ręczników składanych. Zasada działania tych urządzeń jest nieco inna w porównaniu do dozowników z atomizerem przeznaczonych do dawkowania żeli, mydeł i płynów dezynfekujących. Niezależnie od tego, czy zwoje składane są w formę Z, V lub C nasze dozowniki ręczników ZZ mogą być stosowane z powodzeniem dla każdego rodzaju papieru.

 

 

Pytania i odpowiedzi

 

Ile kosztują dozowniki do ZZ dostępne w sprzedaży?

Dozowniki ZZ, które posiadamy w ofercie, można nabyć w cenach zaczynających się od około 35 złotych. Są to jednak podstawowe modele. Decydując się na te wykonane z lepszych materiałów i posiadających wydajniejsze mechanizmy podające trzeba liczyć się z wydatkiem na poziomie 100 złotych.

 

W jakiej kolorystyce występują najnowsze dozowniki ręczników ZZ?

Modele dozowników ręczników ZZ, które sprzedajemy, występują w kolorze czarnym, białym oraz szarym. Dzięki temu każdy klient może idealnie dopasować wygląd dozownika ZZ do stylistyki pomieszczenia, w którym będzie zamontowane urządzenie.

 

Czy korzystanie z dozowników ZZ jest wygodne?

Gwarantujemy, że nasze dozowniki zapewniają wysoki komfort użytkowania oraz spełniają wszelkie normy dotyczące higieny i bezpieczeństwa podawania zwojów papierowych do wycierania.

 

Gdzie można stosować dozowniki ręczników ZZ?

Tego typu wyroby doskonale sprawdzą się w publicznych toaletach, lokalach gastronomicznych, a także prywatnych mieszkaniach. Kupując nowoczesne dozowniki ZZ, można zwiększyć poziom higieny i zminimalizować ryzyko przenoszenia się bakterii.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl