E 115 ŻEL ANTYBAKTERYJNY ENZIM DO MYCIA RĄK BEZ UŻYCIA WODY 5 L (1) E 115 ŻEL ANTYBAKTERYJNY ENZIM DO MYCIA RĄK BEZ UŻYCIA WODY 5 L (1)
Producent: ENZIM
Cena: 144,80 zł (netto: 117,72 zł )
szt.
zobacz więcej
CLINEX CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI DEZOWIPES 24 SZT. CLINEX CHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI RĄK I POWIERZCHNI DEZOWIPES 24 SZT.
Producent: CLINEX
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
zobacz więcej
CLINEX DEZOFAST PREPARAT DEYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 1 L CLINEX DEZOFAST PREPARAT DEYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 1 L
Producent: CLINEX
Cena: 13,32 zł (netto: 12,33 zł )
szt.
zobacz więcej
CLINEX DEZOFAST PREPARAT DEYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 5 L CLINEX DEZOFAST PREPARAT DEYNFEKUJĄCO-MYJĄCY 5 L
Cena: 54,16 zł (netto: 50,15 zł )
szt.
zobacz więcej
CLINEX DEZOSEPT ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK 5 L CLINEX DEZOSEPT ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK 5 L
Producent: CLINEX
Cena: 78,95 zł (netto: 73,10 zł )
szt.
zobacz więcej
CLINEX DEZOSEPT ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK 500 ML CLINEX DEZOSEPT ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK 500 ML
Producent: CLINEX
Cena: 12,40 zł (netto: 11,48 zł )
szt.
zobacz więcej

Każdy wie, że dezynfekcja w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. Należy jednak przeprowadzać ten proces odpowiedzialnie i z wykorzystaniem profesjonalnych preparatów dezynfekujących. Niszczenie mikroorganizmów i bakterii, które są powodem rozprzestrzeniania się wielu chorób zakaźnych to tylko jeden z aspektów, na jaki wpływają żele, płyny i wszelkiego rodzaju środki do dezynfekcji skóry. Trzeba jednak wiedzieć, że ekologiczne środki do dezynfekcji przeznaczone są nie tylko do użytku na skórę, ale także na blaty i wszelkiego rodzaju elementy wyposażenia wnętrza domu i biura.

 

Uniwersalne środki do dezynfekcji pomieszczeń – jak działają?

 

Preparaty do dezynfekcji pomieszczeń mieszkalnych są całkowicie bezpieczne, jednak należy stosować je zgodnie z zaleceniami znajdującymi się na opakowaniu. W naszym sklepie można znaleźć różnego rodzaju środki do dezynfekcji dla firm i osób prywatnych zawierające NANOcząsteczki i odpowiednio wysokie stężenie alkoholu. Niewielki żel neutralizujący działanie bakterii, który sprzedajemy, sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy zajdzie nagła potrzeba dezynfekcji bez użycia wody np. w samochodzie lub  w środkach komunikacji miejskiej.

 

 

Pytania i odpowiedzi

 

Ile kosztuje dobry żel antybakteryjny?

Dobrej klasy żel do dezynfekcji dostępny w naszym sklepie to wydatek 8,65 złotych dla kompaktowego wyrobu o pojemności 100 ml. Preparaty o większych pojemnościach kosztują analogicznie 24,20 oraz 144,80 złotych.

 

Gdzie można stosować środki do dezynfekcji dłoni i pomieszczeń?

Środki do dezynfekcji pomieszczeń mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie liczy się wysoki poziom higieny. W lokalach mieszkalnych, usługowych, miejscach użytku publicznego, a także w restauracjach i szpitalach preparaty dezynfekcyjne sprawdzą się jako podstawowy element ochrony przed szkodliwymi czynnikami zakaźnymi.

 

Gdzie rejestrowane są środki do dezynfekcji pomieszczeń?

Produkty do dezynfekcji dłoni, powierzchni i pomieszczeń, które oferujemy, są zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Dzięki temu można mieć pewność, że są całkowicie bezpieczne i niwelują działanie 99,9% bakterii.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl